Ból nóg po rozciąganiu

po rozciąganiu mięsni nóg przy schylaniu coś mi "brzdękło". na początku gdy wstawałam zaczynało mnie boleć z tyłu od pośladka aż do uda. z czasem przeszło lecz ból powraca przy ćwiczeniach (biegi itp.) trwa to ponad miesiąc. nasila się przy schylaniu, chociaż ciężko mi się schylić na bardziej niż 90 stopni. smaruje maścią końską zimną, lecz to wiele nie pomaga. stosować jakieś specjalne ćwiczenia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do uszkodzenia struktur w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy celem diagnostyki i leczenia. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.