Ból oka przy stosowaniu soczewek

Witam, uzywam soczewek miesiecznych. 30.12 zaczelo mnie bolec lewe oko, bylo zaczerwienione, odczuwałem lekki swiatłowstret, pogorszenie ostrosci, od zrodel swiatla powstaje aureola. Zauwazylem lekko przezroczysta plamkę na skraju teczowki i zrenicy. Okulista przepisal mi tobradex i starazolin, minelo leczenia, a ja ciagle mam tą plamke i nieostrość, choć plamka byc moze stala sie minimalnie mniej widoczna. Czy to na pewno nacieki na rogowce? Pozdrawiam

Witam.
Tak zmiana opisana przez Pana może być naciekiem na rogówce spowodowanym zbyt długim czasem stosowania soczewek kontaktowych lub też złą jakością soczewek (parametry soczewek ).
Pozdrawiam