Ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej

W okolicy lędźwiowo-krzyżowej boli mnie po obu stronach z tym, że po lewej stronie czuję uciska na nerw, czasem jest tak silny, że uniemożliwia chodzenie. Zaś z prawej strony czuje rażący ból, jednak nic nie promienuje. Czuje jakby mi się jakieś 'żyłki' w tych okolicach przesuwały. Miałam robione zdj. Pokazało tylko pogłębioną lordozę. w okolicy karku czuje promieniujący ból do łopatki.Czuje ból gdy pochylam głowę do przodu lub na boki, też mam wrażenie że jakieś 'żyłki' się przemieszczają.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Pogłębiona lordoza to stan mogący powodować dolegliwości bólowe. Warto jednak wykonać bardziej dokładne badanie kręgosłupa np rezonans magnetyczny. Powodem dolegliwości bólowych mogą być także nerwobóle okolicy piersiowej i lędzwiowej.