Ból palca po zabiegu bunionektomii

Pierwszy zbieg bunionektomii miałam na wakacjach, po ściągnięciu buta ortopedycznego po 6 tygodniach rentgen wykazał, że kość palucha krzywo się zrosła, więc we wrześniu miałam poprawkę, jednak paluch nadal boli przy chodzeniu w płaskich butach po kilku minutach, stanąć "na palcach" nie mogę, o szpilkach już dawno zapomniałam. Czy przysługuje mi "druga poprawka" operacji w ramach NFZ?

Dzień dobry

Nie ma limitu operacji poprawkowych na NFZ należy jednak pamiętać że każda kolejna operacja jest trudniejsza z powodu zrostów, blizn i zaburzonego układu kostnego. Proszę rozważyć wykonanie operacji poprawkowej w wyspecjalizowanym ośrodku.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy i stawu skokowego