Ból pieprzyka na plecach

witam mam pytanie od jakiegoś roku mam pieprzyk na plecach jasnego kolaru i odczówam od niego dziwny promieniujący ból tak na około 10 cm średnicy.Co to może być.

Witam serdecznie. Ból zmiany skórnej, lub najbliższej okolicy nie jest dobrym objawem. Proszę skontaktować się z dermatologiem, który obejrzy znamię pod dermatoskopem i zdecyduje co z nią dalej zrobić.Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam.