Ból piersi a opóźnienie miesiączki

Od 10 grudnia do 14 grudnia miałam miesiączkę nadal jej nie dostałam kochałam się z chłopakiem ale uważaliśmy. bola mnie piersi ale mam tak przed każdą miesiączką nie mam żadnych mdłości bolą mnie czasem nerki ale taz tak mam przed miesiączką dziś mamy już 21stycznia nadal nic nie mammartwię sie prosze o pomoc .!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.