Ból piersi a ryzyko ciąży

BÓL PIERSI A CIĄŻA Witam otóż spóźnia mi się okres o 5 dni strasznie oststnio bolały mnie piersi. Dziś przestały ale okresu dalej nie mam. Czy jest możliwe że zaszłam w ciąże, dodam że kochałam sie z chłopakiem ale on zawsze kończył na zewnątrz.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, gdyż w preejakulacie czyli wydzielinie członka wydobywającej się przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. W tej sytuacji ryzyko ciąży jest w tym przypadku jak najbardziej realne. Radzę wykonać test ciążowy.