Ból piersi a torbiele

mam od 2 lat torbiele w lewej piersi,coraz czesciej mnie boli,jestem za granica-pracuje,co moze byc powodem bólu
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyną opisanego przez Panią bólu jak najbardziej mogą być zmiany miejscowe, tj. zdiagnozowane wcześniej torbiele. Zdecydowanie powinna Pani wykonać kontrolne badania obrazowe - w zależności od wieku USG i/lub mammografię! Proszę nie zwlekać!