Ból piersi a zapalenie piersi

Witam, boli mnie prawa pierś czesc dolna. Karmie piersią. Pierś niejest obrzęknięty, czerwona. Boli rownież podczas podnoszenia ręki prawej w gore. Czuje sie przy tym zmęczona jakby przeziębiona. Czy to jest moze zapalenie piersi?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby stwierdzić zapalenie piersi musie się Pani udać do lekarza. Jedną z możliwych przyczyn takiego bólu jest zapalenie piersi, ale aby to stwierdzić musi Panią obejrzeć lekarz. Pozdrawiam