Ból piersi i podbrzusza oraz brak okresu a przyjęcie tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Ja mam takie nie typowe pytanie bi wzięłam tabletkę ovulastan forte bez miesiączki czy coś może mi się stać? Nie mam nadal okresu co mi może być? Wszystko czuje jak na okres obolałe piersi ból w podbrzuszu. Ci robić?

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o jakieś nieprawidłowości. Warto jednak podkreślić, że nie nie jest Pani chroniona przed ciążą.