Ból piersi i podbrzusza po poronieniu

Witam. 6 grudnia 2010 poroniłam w 7tc., 8.01.11 dostałam miesiączkę, a od 18.01.11 bolą mnie piersi (ale raczej się nie powiększyły) i podbrzusze. Dzisiaj tj. 23.01.11. robiłam test na HCG i jest 0,1ml, co oznacza brak ciąży. Skąd te bolące piersi? Z góry dziękuję za odpowiedź. Agnieszka

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Pani pytanie. Z wyniku badania betaHCG wynika, że ciążę możemy wykluczyć. Niezbędne jest jednak palpacyjne zbadanie piersi, być może badanie USG. Zalecam zatem wizytę u ginekologa, który zleci odpowiednią diagnostykę w celu wyjaśnienia przyczyn Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.