Ból piersi i sutków u 40-latki

Od okolo tygodnia bola mnie piersi a dokladniej sutki i nie wiem co mam robic dalej prosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bolące piersi to powszechna dolegliwość, dotycząca nawet 70% kobiet. Najczęściej objaw ciąży, miesiączki lub niezłośliwych zmian guzkowo-torbielowatych. Warto także wykluczyć proces zapalny. Proponuję konsultację z ginekologiem.