Ból piersi oraz inne obajwy - co się dzieje?

Mam 16 lat i już od ponad pół roku mam kołatania serca, nagłe napady duszności. Z wyników EKG nie wyszło nic niepokojącego, ale odczuwam bóle lewej piersi. Czy to może być powód do niepokojenia się? Od kilku dni odczuwam bezsenność jednak zostały mi przepisane tylko leki ziołowe. Co to może być?
16 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Objaw bólu piersi może być związany u Pani z nerwobólem. Zwykle jest to niegroźne zjawisko. Nerwobóle oraz inne wymienione przez Panią objawy często występują w sytuacjach stresowych. Najczęściej mają podłoże neurogenne. Pomóc może spokojniejszy tryb życia. Proszę poinformować swojego lekarza o niepokojącym bólu piersi przy okazji następnej wizyty.