Ból piersi oraz podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Biorę duphaston już 2 cykl,15.06 miałam miesiączkę,27.06 współżyliśmy z mężem,następna miesiączka była 13.07 w ten dzień kiedy miałam ją dostać zrobiłam test negatywny 23.07 i 26.07 znów wspołżyliśmy.Teraz bolą mnie piersi i od jakis 4 dni podbrzusze jak na miesiączkę.Czy mogę być w ciąży ??? dodam że 29.07 powinnam wziąć duphaston i nie wiem czy brać czy poczekać ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Nie mam możliwości wykluczyć czy potwierdzić ciąży. Warto jednak podkreślić, że lek ten nie zagraża ciąży.