Ból piersi po stosunku na dwa dni przed okresem

czy 2 dni przed okresem sa plodne ? bol piersi od msc stosunek 14 czerwca 15 okres . potemm 12 stosunek a 13 okres . ostatnio tez w dni plodne ale z prezerwatywa ktora nie pekla. czy ten dlugi bol piersi od msc oznacza ciaze? mozliwe jest zajscie przed okresem 2 dni?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dwa dni przed miesiączką są statystycznie dni niepłodne. Tak naprawdę, ryzyko ciąży, choć niewielkie, jednak istnieje. Opisany ból piersi może mieć natomiast wiele przyczyn. Może być bowiem wynikiem nieprawidłowości hormonalnych, zmian miejscowych w piersi, itd. Jeśli dolegliwości bólowe nie ustąpią po miesiączce, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.