Ból piersi po zakończeniu okresu

BÓL PIERSI PO OKRESIE Witam, ostatni mój okres spóźnił się o 5 dni, przed okresem i w trakcie bolały mnie piersi. Okres już się skończył dwa dni temu ale piersi dalej mnie pobolewają. Co może być przyczyną? Z góry dziękuje za odp i pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Ból piersi najprawdopodobniej wynika z wahań poziomu hormonów (przysadkowych, jajnikowych). Myślę że warto zasięgnąć opinii ginekologa, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania będzie mógł ustalić najbardziej prawdopodobną przyczynę dolegliwości.