Ból piersi, podbrzusza i pleców a współżycie dwa dni przed okresem

Dobry wieczór! Ostatnio pisałam, że mam dziwne objawy. Dwa dni przed okresem współżyłam z mężem, po czym okres wystąpił i trwał normalnie 7 dni. Kiedy mogę wykonać test, żeby był wiarygodny? Zrobiłam już jeden test 12 dni po stosunku, wyszedł negatywny, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. A objawy się nasilają, tzn. bolą mnie piersi, podbrzusze i plecy i mam nudności. Ostatnio przeszłam trochę stresu i teraz już nie wiem co to może być. Dziękuje za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.