Ból po lewej stronie pleców, podwyższony poziom CRP a kamica nerkowa

Witam. Mma pytanie, miesiąc temu robiłam badania krwi pod względem CRP. Dodam, ze mam 24 lata. Zawsze je robie. CRP było podwyzszone, ale lekarz rodzinny stwierdzil, ze jak bialko ok, to wszystko ok. Meczy mnie ponownie bol z tylu pleców po lewej stronie. Dodam, ze choruje na kamice nerkową. Lekarz rodzinny wysłał mnie do ortopedy, ale termin mam za tydz. A ja z bólu nie daje rady juz :(

Witam! CRP jest tzw. białkiem ostrej fazy, podwyższającym się w momencie zaistnienia w organizmie stanu zapalnego (o różnej etiologii). Dolegliwości, które Pani opisuje mogą wynikać z rozpoczynającego się ataku kamicy nerkowej. Jeśli objawy będą miały tendencje do nasilania się proszę zgłosić się na szpitalny oddział ratunkowy najbliższego szpitala.