Ból po prawej stronie klatki piersiowej nad piersią u 29-latki

Mam 29 lat, od 2 miesiecy odczuwam bol po prawej stronie klatki piersiowej nad piersia, nie jest to staly bol, przychodzi pare razy dziennie. poczatkowo odczuwalam ten bol gdy sie stresowalam, teraz przychodzi nawet gdy sie nie stresuje i zauwazylam ze gdy sciskam prawa dlon albo odkrecam sloik prawa dlonia to odrazu odczuwam delikatny bol trwajacy kilka sekund. rzucilam palenie 2 tyg temu po 8 latach palenia ale ten bol odczuwalam przed rzuceniem palenia...co to moze byc?

Witam. Opisane objawy nie są typowe dla żadnej jednostki chorobowej. Proszę skontaktować się z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje odpowiednią diagnostyką.