Ból po skręceniu i naderwaniu więzadła poboczno-bocznego

jestem6tyg po skreceniu i naderwaniu wiezadla poboczno bocznego w odrebie strzalki i piszczela. nosilem orteze, obciazalem noge.W chwili obecnej kolano wyglada jak by poszlo w strone wewnetrzna, niemoge kucnac,zgiecie mam gdzies do 110 stopni,ale to nic.. czuje jak by klykiec boczny k. udowej byl wybity troszke do gory i moge go tak jak wciskac do dolu( towarzyszy przy tym bol)za10 dni wizyta u ortopedy od kolan, a musze jak najpredzej dojsc do ladu,poniewaz za5tyg wesele. robic na szybkiego MR?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma konieczności wykonywania badań dodatkowych bez wskazań lekarza ortopedy. W razie możliwości proszę spróbować przyspieszyć wizytę u specjalisty.