Ból po stronie operowanej piersi z nowotworem złośliwym

Witam w IV/2008-miałam 47 lat, zachorowałam na nowotwór złośliwy piersi; przeszłam zabieg oszczędzający,mam usunięte węzły chłonne 17szt.,chemioterapia(czerwona),radioterapia(33lampy),zoladex,tamoxifen. Leczenie zakończyłam w XII/2013. Od 3m-cy przy oddychaniu odczuwam straszny,rwący ból w dole pachowym po stronie operwanej promieniujący do operowanej piersi i do łopatki po tej stronie.Ból nie trwa cały czas; przez 3m-ce miałam może z10razy po2-3dni Nie wiem co robić? Pozdrawiam Danka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja ze swoim lekarzem. Możliwe iż w miejscach po usunięciu węzłów chłonnych wytworzyły się zwłókniałe zmiany. Warto wykonać USG.