Ból pochwy a ciąża

Mam pytanie, 2 dni temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia ale powiedział, że nie było wytrysku. Na drugi dzień bolała mnie pochwa i przy załatwianiu mnie też boli i boję się, że w ciążę zajdę, a to jest normalne, że pochwa boli?

Witam serdecznie,

Jeżeli nie doszło do wytrysku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on dostateczną ilość plemników aby doszło do zapłodnienia. Dlatego po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Dolegliwości bólowe pochwy mogą wynikać z otarć powstałych podczas stosunku. Inną przyczyną tych dolegliwości może być stan zapalny pochwy. Gdyby dolegliwości nie ustąpiły wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam