Ból pochwy przy wprowadzaniu penisa i swędzenie po stosunku

Witam. Mam problem, przy wprowadzaniu penisa odczuwam ból,później jest już ok. Jednak po stosunku (zażywam tabletki anty) ide do toalety i odczuwam straszne pieczenie a następnie swędzenie (tylko w nocy). 2tyg temu bylam u gin. przepisal mi tabletki dopochwowe Clotrimazolum 6szt. oraz masc.Po 2 dniach przestało mnie swędzieć i stosowałam dalej do końca i pozniej miałam okres.Wczoraj doszlo do stosunku i to samo ból przy wprowadzeniu, który po chwili ustępuje. Dziś czuję ból przy dotyku pochwy.

na pewno warto udać się do ginekologa i zrobić badania dodatkowe ,aby wykluczyć np. jakąś infekcje w drogach rodnych-która to może dawać takie objawy, reasumuąc należ skonsultować to z mądrym ginekologiem-pozdrawiam