Ból pod językiem po stronie prawej po przewianiu

mam 24 lata. ostatnio wyszłam na dwór po wymyciu głowy, miałam nakrycie głowy natomiast myślę że to chyba za mało bo czasem czułam jak wiatr wieje mi po szyi oraz uchu ( nie była to czapka). na 2 dzien wieczorem pojawił się niesmowity ból pod językiem po stronie prawej. kolejnego dnia też bolało mnie to miejsce, kolejnego dnia ćmiło mi żuchwę z zębami oraz ucho. dziś czuje tylko ucho i to delikatnie. boje się raka ślinianki. czy jest taka możliwość że to nie przewianie a rak? nie czuje guzka.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET! Bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ PILNIE DO LARYNGOLOGA!!! zż