Ból pod łopatką i problemy z dłońmi

Dzien dobry Mam bol w lewj lopatce i problemy z dlonmi Rano jak sie budze nie moge zgiac palcy i mam piekacy bol.Bol budzi mnie w nocy.Przebywam obecnie w holandii i lekarz zalecil mi tylko picie mleka!? Co robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisane sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza celem rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.

Jeśli ból występuje głównie rano proszę zaobserwować jak Pan śpi. Czy zła pozycja w czasie snu nie zaostrza dolegliwości? Problemem może być też niewygodny materac. Konieczna jest też dokładniejsza diagnostyka.