Ból pod łopatką u 22-latki

Witam, od trzech dni czuje silny ból pod prawą łopatka z tyłu pleców, ból czasem jest tak silny, że nie mogę ułożyć się w odpowiedniej pozycji i przy tym ciężko jest złapać oddech. Co mogę zrobić? Nacieram okolice żelem Fastum, ale bez efektu lub jest minimalny.Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ortopedy lub początkowo do lekarza rodzinnego. Bez badania lekarskiego ciężko jest powiedzieć czym ten ból może być spowodowany. Lekarz po badaniu będzie mógł zalecić odpowiednie preparaty.