Ból podbrzusza - czy jestem w ciąży?

Kochałam się z moim chłopakiem 17 stycznia. To był ostatni dzień moich dni płodnych. 1 lutego dostałam okres, który trwał 7 dni i był taki jak zawsze, ale w ostatnich dniach mój brzuch jest jakiś delikatnie większy i czuję ból w podbrzuszu oraz sutki mam nabrzmiałe. Leczę się encortonem i cyklosporyną od 15 lat. Czy możliwe, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ze względu na stosunek mający miejsce w dniach płodnych ryzyko ciąży oczywiście istnieje.
Jeżeli obawia się Pani, że mogło dojść do zapłodnienia, wskazane jest wykonanie testu ciążowego.
Wspomniane przez Panią objawy mogą mieć charakter psychosomatyczny lub być wywołane przyjmowaniem przez Panią leków.
Pozdrawiam.