Ból podbrzusza, drętwienie nóg i brązowa wydzielina po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych przy staraniu się o dzieck

od 2 lat biore tabletki anty teraz chce miec 2 dziecko zrobilam 20 wrzesnia przerwe na okres 7 dniowa jak zawsze po przerwie nie bralam dalej tabletek kochalam sie z mezem 28 wrzesnia i 2 pazdziernika od tygodnia boli mnie podbrzusze i takie dziwnie ukucia podbrzuszu czesto dretwieja mi nogi oraz z pochwy wydobywa sie brazowa wydzielina od 3 dni mam twardszy brzuch czy moge byc juz w ciazy czy jest to po tabletkach antykoncepcy. nie robilam jeszcze testow poniewaz uwazam ze jest za wczesie
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Teoretycznie jak najbardziej istnieje jednak taka możliwość. W celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po ostatnim stosunku.