Ból podbrzusza i jajników oraz bulgotanie w brzuchu a ryzyko ciąży

Witam serdecznie. Mam 40 lat i ostatnio bardzo regularne cykle miesiaczkowe.Ostatnia miesiączke miałam 5 stycznia,współzyłam 17 stycznia,według kalendarzyka dni płodnych dokładnie w dzień owulacji.Partner nie skończył we mnie.Mam bóle w dole brzucha jak na miesiączke,ok trzech dni temu czułam ból w okolicach jajników,i czuje takie jakby bulgotanie w brzuchu.Czy mogłam zajśc w ciąże?Miesiaczka powinna sie pojawic 31 stycznia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest duża ze względu na fakt iż stosunek niezabezpieczony czy przerywany nie chroni przed ciążą. Proszę wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.