Ból podbrzusza i jajników podczas stosunku

Witam. Mam pytanie, dlaczego zawsze po stosunku boli mnie dół brzucha i jajniki?? Nie wiem też czemu nie mam orgazmu. Mój partner robi długą grę wstępną i mimo to nie mam orgazmu. Dlaczego tak jest?Mam też problem z wydobywającym się śluzem z pochwy. Ma nieprzyjemny zapach. Co to oznacza? Proszę o odpowiedź na wszystkie pytania.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe podczas stosunku mogą być związane z np. torbielami jajnika, endometriozą. Natomiast upławy o nieprzyjemnym zapachu mogą świadczyć o stanie zapalnym w obrębie dróg rodnych. Brak orgazmu może być sprawą wtórną do bolesnych stosunków. Obawa przed bólem podczas stosunku uniemożliwiać może orgazm.
Wizyta u ginekologa powinna wyjaśnić co jest przyczyną Pani dolegliwości.

Pozdrawiam