Ból podbrzusza i kłucie jajników po transferze in vitro

Witam, jestem 14 dni po transferze in vitro i w 12 dniu miałam Beta-HCG 192 j. Rano codziennie czuję się ok i normalnie funkcjonuję ale koło południa i po południu zaczyna mnie boleć podbrzusze, czuję jakby kłucie jajników i gdy oddaję mocz to boli mnie tak jakbym miała zapalenie pęcherza ale nie odczuwam "parcia" moczu, więc chyba to nie infekcja?Biorę 3 x dziennie duphaston. Czy powinnam leżeć? ćzy to raczej normalne?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może warto nie od razu podejmować leczenie a w pierwszej kolejności skontrolować swój stan u ginekologa.