Ból podbrzusza i piersi oraz osłabienie tydzień po miesiączce

Witam, boli mnie podbrzusze, piersi, i jestem ostatnio bardzo zmeczona mam przezroczysty gesty, czasami wodnisty sluz czasami jest takze bialawy i gesty a do tego chcialam dodac ze ostatnio nie zabezpieczam sie z chlopakiem. Miesiaczka skonczyla mi sie jakis tydzien temu i niewiem co sie ze mna dzieje bo wlasnie od niecalego tyg mam takie objawy.

Nie można postawić diagnozy prze internet, bo nie ma wystarczających danych. Należy pomysleć o wizycie u ginekologa. Na szybko warto zrobic jednak test ciążowy (miesiączka w poierwszych miesiącach ciąży może się zdarzyć) oraz CRP, aby zorientować się czy nie ma infekcji. Jednak bez badania nic więcej się Pani nie dowie.