Ból podbrzusza i pomarańczowa wydzielina

Witam, prosze o porade 10.X tego roku przez 3 dni zalatwialam sie ( stolec) z czerwona zywa a potem brunatna krwia, bylam u chirurga i nie mam w odbycie nic zlego, od tej pory mam silne zawroty glowy , miewam wrazenie ze moge upasc , mialam zaparcia wraz z rozwolnieniem teraz juz przeszlo , okres skonczyl mi sie 2 dni temu , byl bardziej rozowy niz czerwony a dzis bardzo pobolewa mnie w dole brzucha po lewej stronie i leci mi taki pomaranczowo krwiste cos z pochwy , jestem bardzo zmeczona isenna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę wykonać morfologię pod kątem anemii. Po drugie proszę udać się na wizytę do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.