Ból podbrzusza i przezroczysty śluz bez kontaktu seksualnego

Czy ból podbrzusza i lepki przezroczysty a zarazem niesmaczny śluz z pochwy, może wystąpić bez kontaktu seksualnego tak po prostu nie uprawiając seksu?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje możliwość, że opisane objawy są związane z zakażeniem dróg rodnych. Może do niego dojść także bez stosunku płciowego. Warto skonsultować się z ginekologiem.