Ból podbrzusza i ujemny test ciążowy a ryzyko zapłodnienia

Witam mam31 lat i bardzo prosze o pomoc gdyz zyje w duzym stresie mam wkladke tt380active od 7 miesiecy i wlasnie mam problem z okresem powinnam dostac 5 dni temu a mam delikatne nie regularne brudzenie i bqle w dole brzucha test ciazowy zrobilam jest ujemny juz sama niewiem co mam myslec prosze o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Test ciążowy powinien już wyjść dodatni w przypadku ciąży, więc jej prawdopodobieństwo jest małe.
Objawy mogą miec bardzo wiele przyczyn więc proponuję konsultacje ginekologiczną jeśli będą się utrzymywać.

Lek. Magdalena Pikul

Witam,
ryzyko ciąży nie występuje.
Pozdrawiam