Ból podbrzusza i wykluczenie ciąży

Witam. Od tygodnia boli mnie jakieś trzy centymetry od pępka na dół po lewej stronie. Ta część także jakoś bardziej odstaje niż prawa. Co to może być? Już nawet bałam się, że może to być objaw ciąży i byłam u ginekologa kiedy to od ostatniego stosunku minęło 7 tygodni, lecz lekarz odrzucił tą możliwość, twierdząc że wszystko jest dobrze. Za wcześnie? Jeszcze wcześniej (5 tygodni "od") zrobiłam badanie beta hcg i wynik ujemny 1,2. Dodam, że podbrzusze też mi się "powiększyło". Proszę o pomoc.

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania czym mogą być spowodowane te dolegliwości. Jeśli ból jest zlokalizowany i w tym miejscu powłoki brzuszne są bardziej uwydatnione być może związane jest to z występowaniem np. jakiejś przepukliny. Proszę w tej sprawie jeszcze udać się na bezpośrednią konsultację do chirurga.