Ból podbrzusza i wzdęcia od trzech miesięcy

witam od jakiegos czasu (ok 3 miesiecy) dokucza mi bol podbrzusza, odczowam to jako "ataki" najpierw skurcz lapie prawy bok potem lewy i w koncu cale podbrzosze, kiedy bol odpuszcz po lekach przeciwbolowych odchodza mi wiatry ale w tedy boli mnie odbyt(przy wiatrach i siadaniu)trwa ro kilka minut.ostatnio bol sie nasila i jest czestrzy.bylam u lekarza ogolnego ktory skierowal mnie na izbe przyjec,tam zbadano mnie i zrobili wyniki moczu oraz krwi ale nic nie wyszlo i odeslali do domu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest wykonanie USG jamy brzusznej, oraz modyfikacja diety.