Ból podbrzusza, jajników i biała wydzielina a ciąża

30 31 kochałam sie z chłopakiem i powinnam dostac okresu 1.10 w cyklu jak mialam co 23 ale mam nie regularny okres wiec obliczam na 2 cykle jeden na 23 i 28 wiec nie mam okresu nadal pobolewa mnie podbrzusze(jajniki)ale okresu nadal nie mam boje sie ze to ciąża ratunku co ja mam robic mjeszcze biala wydzielina mi leci

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biała wydzielina może być oznaką infekcji. Proszę zgłosić się do ginekologa. Warto także wykonać test ciążowy.