Ból podbrzusza po laparotomii

Witam .Trzy tyg temu przeszłam laparotomię, z dnia na dzien czułam sie lepiej. Brzuch czasami zabolal ale wystarczyla tabletka.Gdy zapytałam czy mam sie oszczedzać uslyszalam ze tylko nie powinnam dzwigac.Dwa tyg po operacji współżyłam z moim partnerem.Nie bylo zadnego bólu czy dyskomfortu partner byl bardzo delikatny. Dwa dni pozniej zaczal mnie pobolewac brzuch w nocy te bóle odczuwam do teraz.Czy ten ból w podbrzuszu jest czyms normalnym po operacji czy powinnam sie martwic?
KOBIETA ponad rok temu

Myślę, że bóle w ogóle mogą nie być związane z przebytą laparotomią - za długi okres pooperacyjny (nie znam szczegółów z jakiego powodu była wykonana). To prawdopodobnie sprawa całkiem niezależna (np. schorzenia ginekologiczne lub związane z układem moczowym). Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu wyjaśni przyczynę dolegliwości.