Ból podbrzusza po stosowaniu leku Duspatalin

Witam. Uprzejmie proszę o rozwinię i wyjaśnienie Miałem trochę zróżnicowane stolce. Np. po wypiciu zimnego piwa biegunka. Po zjedzeniu żeberek biegunka i to dosyć szybko od spożycia. Poważniejsze następowały problemy proktologiczne, pieczenie w odbycie, szcżelina itp. Proktolog poza leczeniem zaproponowal mi Duspatalin, Po kilku dniach zauważyłem bule w jelitach po prawej u dołu brzucha.Czy Duspatalin /biorę 2 tygodnie/nie naruszył zabliźnio rany , nadżerki itp.B. proszę o odpowiedź.Dziękuję

Witam! Duspatalin jest lekiem o działaniu rozluźniającym błonę śluzową jelit, łagodzącym dolegliwości bólowe i dyskomfort w obrębie przewodu pokarmowego. Odczuwana przez Pana dolegliwości raczej nie są związane z profilem działań niepożądanych preparatu.