Ból podczas prób współżycia

od kilku dni odczuwam ból podczas prób współżycia, ból ten zlokalizowany jest w dwóch miejscach : u wejścia do pochwy oraz głębiej. Dzisiaj (22.11) pojawiło się u mnie delikatne krwawienie (kilka brunatnych plamek na bieliźnie) ... Nie boli mnie podbrzusze, martwi mnie jednak to plamienie,gdyż do mojego regularnego plamienia zostało jeszcze 5 dni (2 tabletki 3 dni). Nigdy wcześniej nie miałam problemów ani krwawień , od lipca stosuję tabletki anty Nowynette. Co może być przyczyną krwawienia?

Proponuję poszukać jednak pomocy w gabinecie lekarza ginekologa, a nie w Sieci...
Pozdrawiam Panią. JW, Poznań.