Ból podczas próby oddania potrzeby fizjologicznej

Witam Mam wstydliwy problem tzn przy każdej próbie oddania jakiej kolwiek potrzeby fizjologicznej czuje okropne kucie tak jakbym miała poniżej brzucha ostry stożek który napiera na odbyt . Ból jest okropny. Czekam na badanie kolanoskopii( terminy są długie ) i usg brzucha. Niestety żaden lekarz nie potrafi znaleść punktu zaczepnego . Bardzo prosze o pomoc.

warto odwiedzić ginekologa- po pierwsze wykluczy przyczyny ginekologiczne, a po drugie może zrobić od razu badanie usg miednicy