Ból podczas stosunku po cesarskim cięciu

Mam 26 lat jestem po2 porodach cieciem cesarskim i normalny od pierwszego porodu mam problemy ze stosunkiem podczas mocniejszej penetracji boli mnie cała pochwa dostaje silnego ataku bólu podbrzusza dosłownie wykręca mi jajniki ból odczuwam pare dni taki jakby mnie ktoś pobił po brzuchu jakby mięśnie bolały zdarza mi się to nawet nagle w ciągu dnia ostatnio jechałam samochodem i dostałam takiego ataku aż pochwa mnie w środku bolałacytologie mam wporządku usg tez lekarz podejrzewał endometrioze

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, endometrioza jest najbardziej prawdopodobnym rozpoznaniem w opisywanej sytuacji. Powinna Pani pozostawać pod opieką ginekologa i poddawać się regularnym kontrolom, potwierdzenie obecności endometriozy może wymagać wykonania laparoskopii lub dodatkowych badań obrazowych (rezonans magnetyczny).