Ból podczas współżycia

Witam mam pytanie sex ludzka rzeczą, ale nie mam z niego przyjemności ponieważ kochając się z moim chłopakiem po 10 minutach zaczynam odczuwać bardzo mocny ból z prawej strony brzucha gdy on wchodzi we mnie to ból staję się coraz silniejszy jak jestem na górze odczuwam to jeszcze mocniej :( proszę o radę co to może być i co mogę z tym zrobić ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywane dolegliwości mogą być spowodowane endometriozą. Konieczny jest w tej sytuacji kontakt z ginekologiem i wykonanie podstawowych badań.