Ból podżebrowy, duszności i przewlekła zgaga

Od dwoch tygodni mam nastepujace problemy: lekkie, nie utrudniajace funkcjonowania bole pod lewym zebrem, bole w okolicy lewej piersi, pod nia i obok noiej, bole w okolicy serca, bole pod.lewa lopatka. Dzis doszla do tego lekka dusznosc. Mam depresje, cierpie tez na przewlekla zgage. Co moze mi byc? Obawiam.sie nowotworu.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane problemy mogą pochodzić zarówno ze strony serca jaki żołądka czyli niestrawności czy refluksu żołądkowo przełykowego. Nie mniej jednak należy rozpocząć diagnostykę od podstawowych badań krwii oraz ekg. Warto także skorzystać porady gastrologa.