Ból prawego jajnika

Witam. Okres powinnam dostać pare dni temu (2,3) i go nie ma. Gdy rano wstaję, boli mnie prawy jajnik. Co może być t,ego przyczyną? Ból nie jest silny. Jak dotykam się w tym miejscu, to boli. Myślałam o ciąży, ponieważ dużo się czyta, i trochę spanikowałam. Uważam, że przez ocieranie się narządami nie zajdzie się w ciąże, ale nie wiem... Brak miesiączki mnie dołuje. Pomóżcie!

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Rzeczywiście, w ciążę nie zachodzi się raczej w taki sposób. Ból może być spowodowany np. torbielą jajnika. Rozstrzygające będzie badanie (w tym USG) wykonane przez ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!