Ból prawej strony brzucha a podejrzenie zapalenia wyrostka

witam mam problem a mianowicie 6 lat z przerwami uje mnie prawa strona brzucha mysle caly czas ze wyrostek jestem juz przewrazliwiona na tym punkcie ..robilam wszystkie badania i usg ok krew leukocytoza 5.1 hemoglobina 13.1 ob mam 13 ..a nadal kuje ja mysle ze wyrostek pomozcie > bo ja sie wykanczam albo cos doradzcie dziekuje bardzo .,.,niewiem zle sie czuje codziennie wstaje z bolem brzucha mysle ze wyrotek bardzionjestem przewrazliwiona ze to wyrostek > >

Z tego co pani napisała wnioskuje że jest pani pod opieką lekarza POZ, więc nie będę proponował wizyty u niego. Zaproponuje jednak rozważanie wizyty u ginekologa, bo jest szereg przypadłości kobiecych mogących dawać chroniczne bóle ( np endometrioza ).