Ból przy oddawaniu moczu, wydzielina z pochwy i ból piersi u 20-latki

Od 3 dni czuję ból przy oddawaniu moczu dodatkowo z pochwy wydobywa się wydzielina przypominająca ser tyle że jest sucha i bezwonna, dodam że od 2 dni bolą mnie brodawki piersi , miesiączkę powinnam mieć za ok 2 tyg. Niestety wizyta u ginekologa jest dosyć późno

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję układu moczowo-płciowego. W celu wdrożenia leczenia proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem lub lekarzem rodzinnym. Proszę nie leczyć się samodzielnie, ponieważ skuteczne leki muszą być przepisane na receptę.

Szanowana Pani!
Z opisu wydaje się że ma Pani zapalenie pęcherza moczowego i pochwy. Jezeli w tej chwili nie ma Pani szans na wizytę u lekarza,proponuje: doustnie:urofuragin 3x po 2 tabl przez 10 dni,zuravit 3x po 1 tabl tez przez 10 dni, można lykac razem, a dopochwowo alboyhyl 1 glubulka na noc przez 6 dni. Wszystkie te leki dostanie Pani bez recepty. Mam nadzieje,ze ta kuracji Pani pomoże,ale proszę potem udać się do lekarza.

Z poważaniem
Katarzyna lewicka