Ból przy przełykaniu na wysokości klatki piersiowej, ślinotok, wzdęcia i nieprzyjemny zapach gazów

witam mam wielki problem w nocy strasznie bolało mnie przy przełykaniu na wysokosci klatki miałem straszny slinotok wzdecia i okropnie nieprzyemne zapach gazów bol nasilał sie przy wymiotach lub przełykaniu sliny

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Bolesność, uczucie pieczenia w obrębie klatki piersiowej nasilająca się w pozycji poziomej może sugerować występowanie refluksu żołądkowo-przełykowego. Proszę skonsultować się z lekarzem, który potwierdzi rozpoznanie.