Ból rąk na wysokości ramion, kłucie serca, senność i zmęczenie

witam mam 22 lata i strasznie mnie bolą rece na wysokości ramion i tak jakby serce ..szczególnie kiedy ruszam lewa reką to mnie kłuje.cięzko mi sie też oddycha....i ten ból jest taki rwący( tak jakby mi żyły rozciągali..) co to jest bo nie mam pojecia. dodam jeszcze ze do tego rece mi sie trzesą,jestem zmeczona,spać mi się chce.

Witam. Opisane objawy nie są swoiste i wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania klinicznego oraz badania podstawowych parametrów krwi. Sugeruję wizytę u lekarza POZ.